Yol Yardım Hizmeti Nedir?

Profesyonel hizmet veren yol yardım firmaları, lastikleri de güvence altına alır. Lastik yol yardım hizmeti, seyahatiniz esnasında yolda güvenle gitmenizi sağlayan en önemli unsurların başında gelen lastiklerinizin patlaması ya da zarar görmesi durumunda anında devreye girer.

" YOL YARDIM EKİPLERİ YANINIZDA! "

Keyifle yolda aracınızı sürdüğünüz sırada, lastiğinizin arızalanması sizi içinden çıkılmaz bir duruma sokabilir. Yedek lastiğiniz yoksa ya da var olan yedek lastiğinizi değiştiremiyorsanız sizin için tek çözüm yolu gözükür; acil bir şekilde Koçaslan Lastik Yol Yardımı için uzman bir ekipten destek istemek. Aracınızın tek lastiği patlak ise gelen Koçaslan Lastik Yol Yardım ekibi itina ile aracınızın lastiğini değiştirebilir; ancak eğer birden fazla lastiğinizde sorun varsa gelen lastik yol yardım ekibi çekici ile aracınızı en yakın servise ya da lastikçiye götürür.

Güvenli sürüşler için sağlam Lastikler!

Koçaslan Lastik Yol Yardımı​ Hizmeti

Koçaslan Lastik Yol Yardımı ile iletişime geçmek için lastiğinizin sizi yola devam edemez hale getirmesine izin vermeyin.

Lastiğinizden duyacağınız ufak bir tıs sesine dahi iyice kulak vererek henüz lastiğiniz tamamen inmeden duruma el koyabilir, iç lastiğinizin ve jantların zarar görmesini engelleyebilirsiniz.

Gördüğünüz üzere, lastiğiniz patladığı zaman artık karalar bağlamanıza gerek yok. Koçaslan Lastik Yol Yardımı ile lastiğinizi hemen değiştirebilir, soruna anında müdahale edebilir, yolunuza güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.

Türkiye sınırları içerisinde nerede olursanız olun, yol yardım hizmetlerinden faydalanmak ve yol yardım ile ilgili yalnızca bilgi almak istediğiniz her konuda yardım almak için, 7 gün 24 saat bizi arayabilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?